GOSS ...chlazení a klimatizace

www.goss.cz

Důležité kontakty


Bohumír Goch - GOSS:
Tel.: 556 835 616
Mobil : 604 825 389
goch@goss.cz goch@goss.cz

Předpověď počasí


Klimatizace KONVEKTA


Busklima         Zemědělská a stavební technika        Transportní chlazení        Kolejová vozidla

Vojenská technika

bus
KONVEKTA – Váš kompetentní partner pro klimatizace


Na stavbách se vyžaduje přesnost. Tuto přesnost nabízejí naše klimatizace, které mohou správným klimatem zpříjemnit tvrdý všední pracovní den. Budete profitovat z toho, že zařízení jsou přizpůsobena prostoru instalace a mají i za polních podmínek vysokou provozní jistotu díky našim velkým zkušenostem s podobnými projekty. Individuální projekty s individuálními řešeními jsou přitom pro nás samozřejmostí. Pokud by přesto něco nefungovalo, rádi Vám, pomůžeme ve více než 200 našich servisech. Pokud budete spokojeni vy, budeme spokojeni i my.


Prima klima se vyplatí:

  • Optimální a příjemné klima v každé roční době

  • Optimální výkonnost

  • Bezpečnost práce díky vysoké koncentraci a rychlé reakci

  • Optimální pracovní podmínky rovněž v parném a sychravém počasíKlimatizace kabin – prvotní vybavení pro zemědělské stroje


V době setí je ještě chladno, při žních zase pálí slunce zplna. Doby, kdy se muselo při zemědělských pracích mrznout nebo se potit, jsou ty tam. S našimi klimatizacemi panuje vždy pohodové klima. Konec konců se slovo komfort v naší firmě píše velkým písmem. Namáhavé a obtížné činnosti lze za příjemného klimatu provádět snadněji. Schopnost koncentrace stoupne a počet chyb klesne. Budete profitovat z toho, že zařízení jsou přizpůsobena prostoru instalace a mají i za polních podmínek vysokou provozní jistotu díky našim velkým zkušenostem s podobnými projekty. Individuální projekty s individuálními řešeními jsou přitom pro nás samozřejmostí, to vše, abyste se cítili dobře.


Prima klima se vyplatí:

  • Optimální a příjemné klima v každé roční době

  • Optimální výkonnost

  • Bezpečnost práce díky vysoké koncentraci a rychlé reakci

  • Snížení pocitu stresu na pracovišti

  • Optimální pracovní podmínky rovněž v parném a sychravém počasíDovybavení standardními zařízeními


Pracujete za špatných klimatických podmínek? V létě je příliš horko, v zimě zase chladno…


Dopřejte sobě i Vašim zaměstnancům něco dobrého ve formě klimatizace firmy KONVEKTA, nebo» Vám tím nabízíme příjemné klima při správných teplotách. Hoďte stres všedního pracovního dne za hlavu a pracujte v příjemném klimatu. Dnes to není díky firmě KONVEKTA žádný problém!
Elektronická regulace klimatizace


Pomocí zcela automatických regulací firmy KONVEKTA můžete každou klimatizaci individuálně přizpůsobit jakékoliv kabině vozidla i oblasti použití. Vytvoříte tím takový komfort pracoviště, které se blíží prostředí v osobním autě. Ať již zcela automaticky, univerzálně nebo ve spojení s uzly, řídicí systém (např. KONVEKTRONIC K5) vždy nastaví jak topný výkon a výkon klimatizace tak i požadované množství a jeho vedení Vašim potřebám.